İsmail TABAK

İYİ Parti Gençlik Kolları Aydın İl Başkanı

16 Temmuz 1991 yılında Aydın’ın Efeler ilçesinde doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi Aydın’da tamamladım. Daha sonrasında Vatani görevimi yerine getirdikten sonra çocukluğumdan beri hayalim olan tiyatro oyunculuğu eğitimimi almak için İzmir’e gittim.

 

Rüştü Asyalı, Altan Erkekli ve Bülent Arın gibi usta isimlerden aldığım eğitimimi birincilikle bitirdikten sonra Uğurtan Sayıner’in yönetmenliğini yaptığı Tiyatro Replik ekibiyle profesyonel oyunculuk hayatıma başladım. Yıllarca turne ekibimle ülkemizi gezerek şehir şehir tiyatro oyunları oynadım. Ailemin kendimi bildim bileli siyasetin içinde bulunmasından dolayı çocukluğumdan beri hep siyasetin içinde yer aldım.

 

Turne ekibimden ayrıldıktan sonra Aydın’da kendi tiyatro ekibimi kurarak çalışmalarıma devam ettim. 2017 yılında partimizin kurulacağını öğrendiğimizde annem ile birlikte Aydın’ın İncirliova ilçesinde kurucular arasında yer aldım. O dönem ki ilçe başkanımızın takdiriyle Kurucu Gençlik Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. Daha sonrasında Gençlik Kollarımızın kurulmasıyla İncirliova Kurucu Gençlik Kolları İlçe Başkanı görevine getirildim.

 

2 Kasım 2018 tarihinde İl Başkanımızın önerisi ve Genel Başkanımızın kabulüyle İYİ Parti Gençlik Kolları İl Başkanı görevine getirildim. Halen İYİ Parti Aydın Gençlik Kolları İl Başkanı Görevini gururla yürütmekteyim.
Ismail Tabak
Aydın
a

What You Need to Know About VoteStart

The perfect way to get a head start in your upcoming political campaign.

 
2976 Washington St
San Francisco, CA 94115
 

Follow us:

Chip in now, every dollar helps in the crtical final moments of this campaign.

Fiona Anderwood